Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Cemre bitterimiz... Gülçin lokumumuz... Yoshy mor meleğimiz... Eren uzaylımız... Hepsi bidenelerimiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sen bir tanesin

+2
yosh seda
_Cemre_Kolik_
6 posters
YazarMesaj
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 11:01 pm

SADECE BİR KIZ
Ben küçüktüm İçimden bir ses duyduğumda Takip ettim kaderimi Geldim buraya Ve ben farkındayım Gücümün doruğundayım Karanlıklara pes etmek yok Sen bana baktığında bunu gör Ben bir küçük kızım Tüm dünyayı kurtarmak isterim Benim işim bu Sihirli bir yaşam Bazen istesem de Herkes gibi olmak Herkes gibi yaşamak Yarın ne getirir bilmem Vazgeçmem pes etmem Çünkü gelecek herkes gülecek Sen hayatına sihiri geri getir Gerisi önemli mi sanki Yum gözünü Ve hatırla Hayatta ilk şarkını Ben bir küçük kızım Tüm dünyayı kurtarmak isterim Benim işim bu Sihirli bir yaşam Bazen istesem de Herkes gibi olmak Herkes gibi olmak Sihirli dünyamda Bilmediğim şeyler görmek güzel Hayat bir macera Ben bir küçük kızım Tüm dünyayı kurtarmak isterim Benim işim bu Sihirli bir yaşam Bazen istesem de Herkes gibi olmak Herkes gibi olmak

En son _Cemre_Kolik_ tarafından Çarş. Haz. 18, 2008 12:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yosh seda

yosh seda

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 8:19 pm

saol cnm
simgecemre
Moderatör adayı
Moderatör adayı

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:26 pm

aynı şarkının sözleri var ama yinede saol
cicix_girll

cicix_girll

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 10:10 am

saol cnmm
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 12:34 am

önemli diil jnm
dilo

dilo

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 2:13 am

teşekkürler canım
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 5:10 pm

önemli diil jnm
büşra
Cemre-ji ADMİN
Cemre-ji ADMİN
büşra

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 5:35 pm

saol cnm
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

sen bir tanesin Empty
MesajKonu: Geri: sen bir tanesin   sen bir tanesin Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 1:39 pm

önemli diil jnm

sen bir tanesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sen bir tanesin
» Grup Hepsi- sen bir tanesin