Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Cemre bitterimiz... Gülçin lokumumuz... Yoshy mor meleğimiz... Eren uzaylımız... Hepsi bidenelerimiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkeze Merhaba

3 posters
YazarMesaj
cemreci_sümeyra
Cemre-ji MODERATÖR
Cemre-ji MODERATÖR
cemreci_sümeyra

Herkeze Merhaba Empty
MesajKonu: Herkeze Merhaba   Herkeze Merhaba Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 5:52 pm

slm arkadaşlarım bn sümeyra 14 yaşındAyım istanbul da oturuyorum bn eger bu sitede admin mod vs. olursam çok katkım olucagına inanıyorum diyar söyledi bu siteyi ayrıca oda bnm siteme üyedir.. site güzel ama yani biras deişiklik olması lasım aslında bn geleli oldu baya ama kullanıcı adımı unutmuşdm buldm ve burdayım Very Happy sitenizde fazla kullanıcı yok varda baya bi girmiolar yani üye bnm sitemdede yok arıorum ama sakın şöle düşünnmeyin bn sizin sitenize gelipp burdaki bilgileri çalmam öle düşünmeyin lütfen bnm sitem sizin siteniz sizin siteniz bnm sitem gibidir .. ayrıca admin olursam profillerde deişiklik yenilik olur örnek hepsiden hangisi fln soruluoya

En son cemreci_sümeyra tarafından Çarş. Ekim 29, 2008 10:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ERENCİYİM_NUR
Eren-ji ADMİN
Eren-ji ADMİN
ERENCİYİM_NUR

Herkeze Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkeze Merhaba   Herkeze Merhaba Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 10:46 pm

h.g cnm
büşra
Cemre-ji ADMİN
Cemre-ji ADMİN
büşra

Herkeze Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkeze Merhaba   Herkeze Merhaba Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 3:29 pm

hg tatlım iyi forumlar
cemreci_sümeyra
Cemre-ji MODERATÖR
Cemre-ji MODERATÖR
cemreci_sümeyra

Herkeze Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkeze Merhaba   Herkeze Merhaba Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 10:38 pm

h.b. cnm sizede iyi paylaşmlar Smile I love you

Herkeze Merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-