Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Cemre bitterimiz... Gülçin lokumumuz... Yoshy mor meleğimiz... Eren uzaylımız... Hepsi bidenelerimiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞAKA

2 posters
YazarMesaj
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

ŞAKA Empty
MesajKonu: ŞAKA   ŞAKA Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:29 pm

Ben lise 2 öğrencisiyim.Ve ilk defa böyle bir olayla karşılaştım.O kadar korktum ki size anlatamam....
Ben ve kankim ders için cumartesi günü yine okulda toplanmıştık.Sonra 2 erkek arkimizde gelmişti.Ders yapıyoduk.Pazartesi sınav vardı ve ilk kez bu kadar ciddiye almıştık son sınavdı çünkü.Sonra erkek ark.Dan birisi güya ben ve kankime hava atıcak artistlik yapıcak diye tamda camın önünde kursuna gittiği kikbox hareketlerinden gösteriyordu.Tam o sırada diğer erkek ark. kikbox hareketi g österen arkadaşımızın ayağına dolanmış çantayı bilere çekti çünkü düşmesi lazımdı.Smile Sonra çantayı bir çekti.Hava atmaya çalışan arkadaşımızın ayağı bir kaydı ve camdan aşağıya düştü.Ben ve kız arkim (kankim) çok korktuk ve şaşırdık.Birden yüksekten hemde camdan aşağı düşünce büyük bir çığlık attık.Öldümü diye korktuk o derece yani.Hemen yukardan camdan aşağı ne oldu diye korkuyla baktık.Bir baktıkki içi yünle dolu kamyonun içine düşmüş.Hiç birşeyi yok.O erkek kankimiz ve bir kaç arkadaşı ona eşek şaka yapmak istemiş.
Ama tam şakaydı şaka böyle olurdu.Arkadaşımız kamyonun üztünde neye uğraddığını şaşırdı.Öyle korkmuşa benziyoduki şokkkk olmuştu.Ben ve akadaşlarda çok korkmuştuk...Ve oda ilgi çekicem diye karizma yerlere düşmüştü yok yok kamyona Smile
Ama birşeyi çok iyi biliyorum.Pazartesi günü onunla baya dalga geçtiler.Ve arkadaşımız bile bu eşek şakasını takdir etti...
**...ZuZu...**

**...ZuZu...**

ŞAKA Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA   ŞAKA Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 12:29 pm

gerçektenmi oldu ben bir ara sizin okula geleyimde o şakayı yapan çocuğa bir tekvando yapayım

ŞAKA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-