Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Cemre bitterimiz... Gülçin lokumumuz... Yoshy mor meleğimiz... Eren uzaylımız... Hepsi bidenelerimiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cemreye söylemek istedikleriniz

5 posters
YazarMesaj
ERENCİYİM_NUR
Eren-ji ADMİN
Eren-ji ADMİN
ERENCİYİM_NUR

cemreye söylemek istedikleriniz Empty
MesajKonu: cemreye söylemek istedikleriniz   cemreye söylemek istedikleriniz Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 8:58 pm

kankişler burada karşınızda cemre varmış gibi hislerinizi buraya dökebilirsiniz
büşra
Cemre-ji ADMİN
Cemre-ji ADMİN
büşra

MesajKonu: Geri: cemreye söylemek istedikleriniz   cemreye söylemek istedikleriniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 7:45 am

senii çooook seviyorum sen benim bitanemsin sen olmasan asla yaşyamam sen benim yaşam kaynağımsın ve son olarak cep telini ve msn ni verir misin
cicix_girll

cicix_girll

MesajKonu: Geri: cemreye söylemek istedikleriniz   cemreye söylemek istedikleriniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 1:40 pm

seni seviyorumm cep telini verirmisin diğer kızlarındaa Very Happy
_Cemre_Kolik_
Co-admin
Co-admin
_Cemre_Kolik_

MesajKonu: Geri: cemreye söylemek istedikleriniz   cemreye söylemek istedikleriniz Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 10:37 pm

cemreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum.Sen benim yaşam kaynağımsın,benim güneşimsin sunny meleğim prensesim bitterim acaba cep telefonunu ve ev adresini verirmisin Rolling Eyes pale silent Razz Embarassed Shocked
dilo

dilo

MesajKonu: Geri: cemreye söylemek istedikleriniz   cemreye söylemek istedikleriniz Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 1:33 am

sen benim ikinci meleğimsin seni o kadar çoooooo..k seviyorum ki sözlerle anlatamam cemrem

cemreye söylemek istedikleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemreye yemek